Як працює система «Прозорро»

Українські державні закупівлі користуються великим попитом. Зовсім нещодавно країна нарешті знайшла спосіб, як можна зробити витрати державних коштів відкритими не тільки для користувачів, а й взагалі для суспільства. Зараз великою популярністю користуються тендери. Це дуже зручно та сучасно. Офіційно вони проводяться виключно на «Прозорро». Мова йде про спеціальний сайт, де можна шукати виконавців, постачальників, співробітників, інвесторів. Аналогів не існує, тому ризику натрапити за шахраїв також немає.

Як працює система «Прозорро»

Як працювати на «Прозорро»?

Чомусь багато хто вважає, що реєструватися, для того щоб розпочати тендер, необхідно саме на офіційному сайті Prozorro. Працює така система трохи не так. Там кожен бажаючий може знайти відкриту та офіційну інформацію щодо того, хто проводив останній тендер, кого оголосили переможцем, скільки коштів було виділено на реалізацію цього проєкту. Раніше всі ці дані були закриті, тому дуже просто було проводити різноманітні шахрайські махінації.

Якщо аналізувати актуальну статистику, то за більш ніж 5 років існування «Прозорро» не траплялося такого, щоб кошти використовувалися не за своїм призначенням. Якщо системі вдається виявити спробу людини зламати її, вивести державні кошти на інший рахунок або надати не ті послуги, то такого користувача просто блокують.

Щоб почати працювати на «Прозорро», необхідно зареєструватися. Для цього можна обрати будь-який електронний майданчик, який спеціалізується на цій тематиці. В мережі їх дуже багато. Наприклад, популярністю користується Українська Універсальна Біржа https://www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/. Слід серйозно підходити до вибору, оскільки є ризик зареєструватися на шахрайському сайті.

Якщо під час створення власної сторінки потенційного користувача просять ввести дані його банківської картки або рахунку, то це означає, що шахраї намагаються вкрасти особисту інформацію. Слід одразу закривати цей ресурс. Ні в якому разі не можна ділитися такими даними.

Після того як юридична особа зможе обрати біржу та зареєструватися там, їй необхідно буде розмістити оголошення про те, що скоро розпочнеться тендер. Як правило, там прописуються всі умови участі, також надається інформація щодо того, яка це категорія, скільки коштів замовник готовий заплатити за послуги. Потім вже розпочинається сам тендер. Він може проходити як декілька діб, так і годину. Все залежить від того, як скоро знайдеться виконавець.

Переваги Prozorro

Якщо потрібно проводити державні закупівлі, то зазвичай люди обирають саме «Прозорро». Це офіційна система, яка пропонує надійність та комфортні умови використання всіх ресурсів.

Виділяють такі переваги:

  • висока якість;
  • швидкий пошук виконавця;
  • доступність;
  • безпечне використання.

Знайти на «Прозорро» можна як постачальника товарів, так і людину, яка просто буде займатися виконанням завдань. Зазвичай система державної закупівлі переможцем у тендері визначає ту людину, яка встановила найменший цінник на свої послуги.

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.